Kondicionavimo sistemos remontas

Kondicionavimo sistemos remontas

Registracija

Automobiliai, kuriuose įrengti oro kondicionieriai, dar neseniai atrodė kaip technikos ir prabangos stebuklas. Tačiau šiandien didžioji dalis Lietuvoje važinėjančių automobilių yra aprūpinti kondicionieriais. Kaip ir kiekvieną sistemą, taip ir šią reikia prižiūrėti, spręsti iškylančias problemas. Šią užduotį patikėti siūlome patikėti kompetentingiems Autoserviso GiRILIS specialistams.

Reikalingas kokybiškas kondicionierių remontas Vilniuje ar Alytuje?

Atliekame šiuos kondicionavimo sistemos remonto darbus:

    • Kondicionavimo sistemos patikra ir gedimų nustatymas
  • Kondicionieriaus žarnelių keitimas
  • Nutekėjimo šaltinio nustatymas ir remontas
  • Oro filtro keitimas
  • Salono filtro keitimas
  • Sistemos sandarumo tikrinimas naudojant azoto dujas ir specialius UV dažus
  • Kondicionieriaus siurblio keitimas

Autoserviso GiRILIS Vilniuje ir Alytuje profesionalių darbuotojų atliekamas kondicionierių pildymas bei remontas už protingą kainą. Automobilių oro kondicionierių pildymas atliekamas naudojant tik kokybiškas medžiagas. Taip pat rūpinamės, kondicionieriaus dezinfekcijaKondicionierių remontas, kondicionierių pildymas bei kondicionierių valymas Vilniuje ir Alytuje vykdomas greitai ir už prieinamą kainą.

Ar jūsų automobilio šildytuvas veikia tinkamai?

Statistika rodo, kad daugiausia eismo įvykių nutinka per pirmąsias kelionės minutes. Aprasoję ar net apledėję langai kelia didžiausią pavojų. O kur dar sukaustyti ir suvaržyti judesiai esant žemai temperatūrai automobilio salone? Pasirūpinkite savo saugumu, įsigykite tinkamą lietuviškam orui automobilio šildytuvą. Autoserviso GiRILIS specialistai, pasitelkę savo ilgametę patirtį, pasirūpins geriausiu sprendimu jūsų automobiliui.

Jeigu jūsų automobilį ištiko rimta problema, paprasčiausia ir greičiausia ją būtų išspręsti pasitelkus automobilių diagnostiką. Atliksime kruopščią ir išsamią automobilio elektros įrangos patikrą.

Kvalifikuoti ir paslaugūs Autoserviso GiRILIS specialistai padės susidoroti su sudėtingais jūsų automobilio gedimais. Aukštos kvalifikacijos elektrikai bei aukštos kokybės testavimo įranga užtikrins, jog automobilis bus patikrintas teisingai.

Ilgametę patirtį sukaupę Autoserviso GiRILIS meistrai, kurie koja kojon žengia su naujausiomis technologijomis, ne tik nustatys automobilio gedimą, tačiau taip pat, jums leidus, pataisys jūsų automobilį.

Kondicionavimo sistemos patikra, pildymas ir remontas turi būti atliekamas tik specialistų būtent dėl jūsų pačių saugumo. Kompetentingi Autoserviso GiRILIS darbuotojai gali užtikrinti, jog automobilio kondicionavimo sistemų remontas vykdomas pasikliaujant naujausiomis technologijomis bei kokybiškomis autodetalėmis.

Autoservisas GiRILIS pasirūpins, jog jūsų automobilio dalys būtų kokybiškos bei pakeistos kompetentingų specialistų.

Meistriškai atliekame kondicionavimo sistemos patikrą, pildymą ir remontą Autoservise GiRILIS Vilniuje ir Alytuje.

Automobilių remontas Vilniuje ir Alytuje Autoservisas GiRILIS  šių markių automobiliams:

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply