Kuro filtro keitimas

Kuro filtro keitimas

Registracija

Ar jūsų automobilio kuro filtras nebeveikia taip kaip priklauso? Galbūt pastebėjote, jog automobilio variklis sunkiai vedasi?

Jeigu iškilo prieš tai įvardintų problemų arba neprisimenate kada paskutinį kartą keitėte kuro filtrą, būtina kreiptis į automobilių specialistus. Autoservisas GiRILIS meistrai pakeis jūsų kuro filtrą bei užtikrins, kad automobilis veiktų nepriekaištingai.

Kam reikalingi kuro filtrai?

Šiuolaikiniuose vidaus degimo varikliuose naudojamiems degalams taikomi labai aukšti kokybės reikalavimai, tačiau dėl degalų sąlyčio su oru, maitinimo sistemos dalių dilimo ir dar kai kurių veiksnių atsiranda mechaninių dalelių, vandens ir kitų nepageidaujamų priemaišų. Degalai į degiojo mišinio ruošimo zoną turi patekti kuo švaresni, todėl tam tikslui įrengiami degalų valymo ir filtravimo įrenginiai – kuro filtrai.

Pirmiausia degalus valo sietelis, esantis bako degalų siurbimo vamzdelyje. Atskiras akyto kartono degalų filtras dažniausiai įrengiamas prie bako. Į variklius, turinčius degalų įpurškimo sistemą, mechaninių dalelių, patenkančių į cilindrą, skersmuo negali viršyti 0,01 mm, todėl dažnai įrengiami du arba daugiau degalų filtrų.

Reikalingas kuro filtro keitimas ir norite surasti patikimus automobilių meistrus?
Autoservisas GiRILIS profesionalai pakeis jūsų automobilio filtrą greitai ir už prieinamą kainą.

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply