Sankabos komplekto keitimas

Sankabos komplekto keitimas

Registracija

Jūsų automobilio sankabą reikia keisti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, galėjote pradėti girdėti keistus metalo skleidžiamus garsus. Arba galbūt jums pažįstama situacija, kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Taip pat, esant sankabos gedimui, gali būti užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas. Bet kuriuo prieš tai išvardintu atveju būtina kreiptis į specialistus. Autoservisas GiRILIS kvalifikuotų darbuotojų komanda rūpinasi kokybišku automobilių sankabos keitimu.

https://bcservisas.lt/images/turinys/transmisijos-remontas/sankabos-keitimas.png
Autoservisas GiRILIS keičia sankabas tik į jau laiko patikrintas bei patikimų LUK, VALEO, SACHS gamintojų.

https://bcservisas.lt/images/turinys/transmisijos-remontas/sankabos2.png

Nerandate galima sankabos gedimo? Reikia specialistų profesionalaus patarimų? Autoservisas GiRILIS yra pasiruošęs jums padėti bei atsakyti į visus kamuojančius klausimus. Pakeisime jūsų sankabą į kokybišką ir jums nereikės daugiau susidurti su panašiomis problemomis.

Sankabos dalių bei sankabos keitimo kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, rekomenduojame susisiekti su mumis. Išsiaiškinsime koks geriausias kokybės bei kainos santykis galėtų būti pritaikytas jūsų automobiliui.

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply