Stabdžių suporto remontas

Stabdžių suporto remontas

Registracija

Prastai veikia jūsų automobilio stabdžiai? O galbūt nustojo veikti rankinis stabdisAutoservisas GiRILIS kvalifikuoti darbuotojai yra pasiruošę išspręsti šias bei kitas jums iškilusias problemas. Pasirūpinsime, kad automobilio stabdžiai, rankinis stabdis bei stabdžių suportas veiktų nepriekaištingai.

Stabdžių suporto remontas atliekamas kokybiškai bei už prieinamą kainą Autoservisas GiRILIS.

Kam reikalingas stabdžių suportas?

Stabdžių suportas – tai mechanizmas priverčiantis stabdžių kaladėles spaustis prie stabdžių disko ir stabdyti ratą ir atvirkščiai – atlaisvina stabdžių kaladėles, kad ratas riedėtų laisvai.

Kada reikalingas stabdžių suportų remontas?

Automobilis turi du stabdžių suportus priekyje ir du gale (jeigu diskiniai stabdžiai). Jeigu keičiant stabdžių kaladėles, pastebėjote (ar apie tai pasakė meistras autoservise), kad kaladėlės sudilusios nevienodai, reiškia jau prasidėjo problemos su stabdžių suportu. Suporto problemos paprastai atsiranda dėl automobilio eksploatavimo laiko – suportai pažeidžiami korozijos, dėl kurios suporto gumelės sutrūkinėja ir praleidžia vandenį į judančiąsias dalis. Dėl drėgmės prasideda korozija. O tai lemia rimtus stabdžių sistemos sutrikimus.

Kaip atliekamas profesionalus suporto remontas?

Suporto remontas pradedamas stabdžių suporto veikimo įvertinimu, patikrinamos stabdžių kaladėlės. Jei matomas nevienodas dilimas, vadinasi reikalingas visas suporto remontas – restauracija. Priklausomai nuo to, kiek problema yra pažengusi, bus atliekamas išardymas, išvalymas ir detalių pakeitimas.

https://bcservisas.lt/images/turinys/suporto-remontas.png

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply