Stabdžių vamzdelių, žarnelių keitimas

Stabdžių vamzdelių, žarnelių keitimas

Registracija

Stabdžių vamzdelių keitimas – atliekamas smarkiai surūdijus stabdžių vamzdeliams. Dėl stabdžių vamzdelių korozijos neretai jie tampa nesandarūs ir stabdžių skystis išteka iš automobilio stabdžių sistemos.

https://bcservisas.lt/images/turinys/stabdziu-vamzdeliu-keitimas.png
Jeigu pastebėjote, jog stabdžių skystis išbėgo iš jūsų automobilio, būtina kreiptis į profesionalius meistrus. Juk jūs nenorite vairuoti automobilio nežinodami ar galėsite jį sustabdyti. Apsaugokite save bei artimuosius, susitvarkykite stabdžių vamzdelius kaip galima anksčiau. Autoservisas GiRILIS specialistai suras tikslų gedimą ir užtikrins, kad jūsų automobilio stabdymo laikas bus kaip įmanoma trumpesnis.

Kaip atliekamas stabdžių vamzdelių keitimas?

Stabdžių sistemos remonto metu pakeičiami surūdiję vamzdeliai arba jų dalis naujais. Reikiamo ilgio vamzdelius pagaminame vietoje, naudodami kokybišką varinį vamzdelį ir specialius jungiamuosius antgalius.
Stabdžių žarnelių keitimas būtinas, nes stabdžių žarnelės dažnai įtrūksta, prasitrina ir tampa nesandariomis.

Automobilių hidraulinėje stabdžių sistemoje ypatingai svarbus vaidmuo tenka hidraulinėms stabdžių žarnelėms. Jomis perduodamas hidraulinis stabdžių skystis į stabdžių apkabas ir stabdžių cilindrus. Pastebėjus stabdžių žarnelės įtrūkimus ją būtina pakeisti nauja.

Patikėkite stabdžių žarnelių keitimą kvalifikuotiems Autoservisas GiRILIS darbuotojams, kurie pasirūpins jūsų automobilio saugumu.

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply