Termostato keitimas

Termostato keitimas

Registracija

Ar jūsų automobilis prašosi specialistų pagalbos ir jam reikalingas termostato keitimas?
Autoservisas GiRILIS specialistai gali jums padėti. Patyrę meistrai išsiaiškins jūsų automobilio problemas bei detaliai papasakos, kokių sprendimų reikėtų imtis.

Kam reikalingas termostatas?

Termostatas yra skirtas reguliuoti variklio temperatūrą, todėl jo dėka yra užtikrinamas greitesnis variklio įšilimas iki normalios darbinės temperatūros. Sugedus termostatui būtina jį pakeisti nauju. Autoservisas GiRILIS Vilniuje ir Alytuje pakeis jūsų sugedusį termostatą į naują bei kokybišką, kuris užtikrins sklandų automobilio darbą.

Ar man reikalingas termostato keitimas?

Manote, jog pakito automobilio darbinė temperatūra? Pastebėjote, jog prastesnė trauka ir dinamika? O galbūt padidėjo kuro sąnaudos? Autoservisas GiRILIS paruošė paprastas ir aiškias gaires, kurios padės suprasti, ar jums reikalingas naujas termostatas.

1. Šaltas variklis
Atrodo, jog jūsų automobilio salonas šyla visą amžinybę? Patikrinkite, kokia yra aušinimo skysčio temperatūra. Jie rodyklė siekia vos 40 ar 50 laipsnių, reikėtų sunerimti. Patikimas Autoservisas GiRILIS pataria atlikti tokį testą: užveskite variklį bei palieskite abi radiatoriaus žarnas (viršutinę bei apatinę). Jeigu termostatas veikia teisingai, abi radiatoriaus žarnos turėtų įšilti vienodai.

2. Per karštas variklis
Vos tik įsėdote į automobilį, dar nespėjote pasiekti pirmos sankryžos, o jau pakilo aušinimo skysčio temperatūros rodyklė? Patikimas Autoservisas GiRILIS Vilniuje ar Autoservisas GiRILIS Alytuje siūlo įsitikinti paliečiant abi radiatoriaus žarnas. Jeigu viršutinė žarna šyla greičiau negu apatinė, turime jums blogų naujienų. Greičiausiai teks kreiptis į specialistus. Siūlome tai padaryti kaip įmanoma greičiau, kadangi gresia variklio perkaitimas, o tai reiškia dideles išlaidas. Rimti darbai neatliekami per vieną dieną, todėl gali tekti praleisti keletą dienų be automobilio.

Autoservisas GiRILIS užtikrina, jog jūsų automobilis bei jo termostatas atsidurtų patikimose patyrusių meistrų rankose, kurie laiku ir už prieinamą kainą išspręstų sudėtingas problemas.

Autoservisas GiRILIS ĮSPĖJA:

Tiesa, vertėtų paminėti tai, kad griežtai nerekomenduojama, nebent avariniu atveju, pilti į automobilio variklio aušinimo sistemą vandenį. Net jei tai yra distiliuotas vanduo. Pastarasis nepakeis aušinimo skysčio. Todėl, kad variklio aušinimo skystis neužšąla prie minusinės temperatūros bei kartu savyje turi ir antikorozinių bei tepimo savybių, kurios reikalingos apsaugoti aušinimo siurblį.

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply