Skip to main content
Vyras atidares automobilio kapota

Techninė pagalba kelyje visą parą

Techninė pagalba kelyje daugeliu atveju gali tapti situacijos sprendimu ir išsigelbėjimu, kai netikėtai sugenda automobilis, patiriama avarija ar dėl kitų priežasčių, kuomet transporto priemonę būtina pervežti, nes nebėra galimybių tęsti saugią kelionę. Kadangi saugumas keliaujant nuosava transporto priemone yra ypač svarbus, nutikus nenumatytai situacijai kelyje, svarbu žinoti, kur galima kreiptis operatyvios pagalbos.
Vienos dažniausiai pasitaikančių situacijų, kai prireikia tralo paslaugos, yra sprogusi padanga, netikėtas automobilio variklio ar kitos detalės gedimas bei jau minėta avarija. Sugedus automobiliui Vilniuje ar už šio miesto ribų, bet kokiu paros metu ir visomis savaitės dienomis ne tik rekomenduojama, bet ir būtina kreiptis dėl pagalbos kelyje, kadangi transporto priemonės negali būti paliekamos bet kokioje vietoje „likimo valiai“.
Saugiam automobilio pervežimui iš vienos vietos į kitą yra naudojamas tralas. Šis pakankamai galingas vilkikas turi specialiai transporto priemonių gabenimui skirtą priekabą arba pusbriekabę. Tralas gali transportuoti bet kokio modelio, markės ir dydžio automobilius, tiek naujus, tiek naudotus ar daužtus bei nevažiuojančius. Transporto priemonė yra saugiai pritvirtinama prie tralo ir tokiu būdu vežama į numatytą vietą. Dažniausiai kreipiantis dėl techninės pagalbos kelyje yra sulaukiama atviro tralo, tai reiškia, kad jo kėbulas nėra pridengiamas plastikiniais skydais. Automobilio transportavimas atviru tralu yra pigesnis negu uždaru, be to, ši paslauga su minėtu tralo tipu Lietuvoje yra teikiama dažniausiai.
Kadangi tralo paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvos teritorijoje, kiekvienas vairuojantis asmuo gali būti ramus, jog net ir keliaujant savaitgaliui toliau nuo namų ar į komandiruotę kitame šalies mieste ir atsitikus nenumatytam atvejui, pagalba kelyje bus suteikta. Nevažiuojančios, sugedusios, daužtos transporto priemonės gali būti gabenamos tralu iki pat jų iškrovimo vietos bet kurioje šalies teritorijoje. Tinkamai pritvirtinti lengvieji automobiliai yra gabenami saugiai, laikantis numatytų greičio apribojimų, taisyklių, todėl kiekvienas, besikreipiantis dėl pagalbos kelyje, gali jaustis ramus ir užtikrintas. Ilgametę patirtį turintys vairuotojai bei kvalifikuoti darbuotojai, padedantys nutikus bėdai kelyje, užtikrina sklandų ir greitą automobilio transportavimą iš vienos vietos į kitą.
Pastebima tendencija, jog žiemos sezonu šalyse padaugėja eismo įvykių bei nenumatytų situacijų keliuose. Slidi kelio danga, ne visų vairuotojų atidumas už vairo ir kitos priežastys nulemia dažnesnį kreipimąsi į profesionalus dėl techninės pagalbos kelyje. Taigi, atsidūrus nemalonioje

situacijoje ir nebegalint tęsti kelionės automobiliu, tralo paslaugos gali tapti sprendimu 24 valandų per parą bėgyje. Kartais net ir ypač saugus vairavimas bei atidumas negali apsaugoti nuo nenumatytų automobilio gedimų, todėl nutikus problemai kelyje – susisiekite su kvalifikuotais Autoservisas GiRILIS specialistais, kurie visą parą teikia techninės pagalbos kelyje paslaugą ir transporto priemonę perveža visoje Lietuvos teritorijoje.

Skambinkite telefonu: 862 685 685 ir mes skubiai atvyksime Jums padėti.
Pervežimus vykdome visoje Lietuvoje – nevažiuojančias, daužtas ir kt. transporto priemones.

Paslaugų kaina Vilniaus miesto ribose 40 Eur.
Už Vilniaus miesto ribų – kaina apie 1,50 Eur/km.

Automobilio remontas

Leave a Reply

DOVANA kievienam klientui!

Automobilio apžiūra, saugiom kelionėm automobiliu nemokamai!

Sužinoti daugiau >