Jūsų įmonės automobilių remontas ir priežiūra

Kviečiame sudaryti automobilių remonto ir priežiūros sutartį su GiRILIS autoservisų tinklu.
Dėl sutarties sudarymo ir papildomos informacijos kreipkitės :
Loreta Pupiuvienė
Direktorė
Mob. tel. 86466 1555
El. p. loreta@girilis.lt
Siūlome lanksčias automobilių parko remonto ir priežiūros paslaugas, kurios gerokai palengvins tiek transporto skyriaus darbą, tiek kiekvieno darbuotojo nešamą atsakomybę už automobilį.

Mumis pasitiki

Autoservisas GiRILIS yra patikimas partneris prižiūrint įmonių autoparką. Su mumis bendradarbiauja ne viena Lietuvos įmonė, jų automobilių parkas svyruoja nuo 3 iki 1500 automobilių.

Įmonėms, pasirašiusioms su mumis bendradarbiavimo sutartį, siūlome specialų paslaugų paketą, tai:

  • Gaunate pirmumo teisę – tausojame Jūsų laiką, nuolatiniams klientams suteikiame pirmumo teisę automobilių remontui.
  • Esate užtikrintas ir saugus –  nuolatiniams klientams automobilio techninės būklės įvertinimą atliekame nemokamai.
  • Naudojatės paslauga „nuo durų iki durų” – Jūsų įmonės automobilį patys pasiimame, jį sutvarkome ir pristatome atgal, Jums to pageidaujant.
  • Techninės apžiūros organizavimas – Jūsų patogumui, atliekame už jus – patikriname automobilį, jeigu reikia, suremontuojame, nuvežame automobilį į techninės apžiūros stotį ir grąžiname su jau galiojančia technine apžiūra;
  • Naudojatės lojalumo programa su augančiomis nuolaidomis  –  nuolatiniams klientams ir partneriams taikomos išskirtinės nuolaidos autoserviso paslaugoms ir autodetalėms.
  • Garantija – suteikiame ne tik darbams, bet ir naujoms detalėms, išskyrus greitai dylančias medžiagas. Garantinio laikotarpio metu išryškėjus detalių arba darbų defektams, jie šalinami nemokamai.
  • Pakaitinis automobilis – suteikiamas priklausomai nuo sutarties sąlygų.
  • Esate užtikrinti, kad Jūsų automobilis ne tik techniškai tvarkingas, bet ir švarus – atlikus remonto darbus suteikiama nemokama automobilio plovimo paslauga.*
  • Naudojatės patogiu atsiskaitymo būdu – atsiskaitymas už paslaugas su atidėjimu, vieną kartą per mėnesį.
  • Patrauklūs pasiūlymai įmonės darbuotojams – bendradarbiaudami su Jūsų įmonę suteiksime išskirtines sąlygas ne tik Jūsų automobilių remontui, bet ir įmonės darbuotojams. Autoservise GIRILIS jie galės savo asmeninius automobilius remontuoti lygiai tokiomis pat sąlygomis, kaip prižiūrimi įmonės automobiliai.*Taikoma atlikus remonto darbus, kurių suma yra didesnė nei 200 EUR.

Dėl sutarties sudarymo ir papildomos informacijos kreipkitės :
Loreta Pupiuvienė
Direktorė
Mob. tel. 86466 1555
El. p. loreta@girilis.lt

Automobilio diagnostika