Skip to main content
Automobilio žibintai

Žibintų ir valytuvų gidas

Kodėl yra svarbu teisingai sureguliuoti žibintus?

Blogai sureguliuoti žibintai kelia grėsmę ne tik sau, bet ir visiems kitiems eismo dalyviams. Nes jie gali ne tik prastai apšviesti kelią, bet ir akinti besiartinančius automobilius. Taigi, kad Jūs visada būtumėte saugūs kelyje, visada turi būti teisingai sureguliuoti žibintai. BC Automobilių Servisas rekomenduoja reguliariai reguliuoti hologeninius rūko žibintus. Jeigu Jūsų automobilyje yra Litronic/xenon žibintai, šis reguliavimas atliekamas automatiškai.

Ar žinote, kad 20 ES šalių reikia važinėti su įjungtais žibintais? Avaringumo statistika šiose šalyse kalba už save. Rūke, sningant ar lyjant, automobilis su įjungtais žibintais yra geriau pastebimas. Važiuojant su standartiniais žibintais, jų eksploatacijos laikas yra trumpesnis, negu naudojant Boch dienos lemputę arba Longlife, kurios tarnavimo laikas yra išskirtinai ilgas. Dėl šios priežasties Bosch Automotive žibintai yra mėgstami vairuotojų ir yra įvertinti aukščiausiais apdovanojimais. Jūs juos galite naudoti bet kuriuo paros metu.Nors rūko žibintai pagerina kelių eismo saugumą, tačiau jie gali būti naudojami tik tam tikromis sąlygomis:
  • Kai lauke rūkas
  • Kai lyja arba sninga.
  • Galiniai rūko žibintai leidžiami naudoti tik tada, kai matomumas yra mažesnis negu 50 m.

Priekinių stiklų valytuvai

Geras matomumas pirmiausia priklauso nuo valytuvo kokybės. Valytuvas turi nuvalyti langą daugiau nei 750000 kartų. Todėl valytuvų šluotelės turi atlaikyti net esant labai ekstremalioms sąlygoms:

  • Temperatūros svyravimai tarp -30 ° C ir 80 ° C
  • Tiesioginiai saulės spinuliai
  • Purvas, vabzdžiai, ledas ir kt.
  • Cheminė įtaka

Didėjant valytuvo šepetėlių nusidevėjimui, matomumas vis mažėja. Tačiau pakeisti automobilio valytuvus susiruošus pakeisti, kai jie praktiškai nebepadeda nuvalyti lango. O tai yra jau per vėlu. Tokiais atvėjais jau būna pažeistas pirminis lango sluoksnis, kuris yra atsakingas už vairuotojo apsaugą nuo apakinimo.

Jūsų automobilio pilnas aptarnavimas

Autoservisas GiRILIS – jūsų automobilio profesionalus partneris. Jei jūs ieškote aukštos kokybės paslaugas teikiančio automobilių serviso, tuomet jūs esate čia kur reikia.

Autoservisas GiRILIS naudoja modernias automobilių diagnostikos technologijas, tam, kad galėtų užtikrinti, jog visus metus jūsų automobilis veiks be priekaištų.

Automobilio remontas

Leave a Reply

DOVANA kievienam klientui!

Automobilio apžiūra, saugiom kelionėm automobiliu nemokamai!

Sužinoti daugiau >